Zdvižno - posuvné dvere

VEKA SLIDE ´82 ponúka takmer neobmedzené možnosti kombinácie až štyroch posuvných krídel. Posuvné otváranie krídla je priestorovo úsporné, maximálna šírka celého systému je 6,5 a môže mať výšku až 2,7 m.

Mám záujem

Kvalita

Bezpečnosť

Stabilná firma

VEKA SLIDE ´82

zdvižno-posuvné kovanie umožňuje zdvíhanie a posúvanie okien alebo balkónových dverí z plastu. Sú vhodné na vetranie miestnosti. Stabilné konštrukcie a robustné kovanie, bezpečné proti vlámaniu. Tu máte bezbariérový prah a krídlo otvoríte ticho a ľahko.
VEKA Slide ‘82 je ideálnym riešením pre každého kto miluje prírodu v kombinácií s optimálnym komfortom.
Inovačný prah a výstuže, ktoré sú duotermicky oddelené, zabezpečujú úplné vylúčenie tepelných mostov.

Umelecké dielo, ktoré odoláva času

VEKA Spectral

Jedným z najväčších problémov pri používaní farebných profilov je absorpcia tepla, ktorá spôsobovala ich rozširovanie.
Profily SPECTRAL boli preto navrhnuté tak, aby absorpcia tepla povrchom bola minimalizovaná. Testovaním v laboratórnych ako aj v reálnych podmienkach sa dosiahlo, že povrchy VEKA SPECTRAL sa vyznačujú extrémnou odolnosťou voči vonkajším vplyvom a spĺňajú všetky technické požiadavky na farebné profily.

Viac ako 50 farieb,
ktoré dodávajú vášmu domu výnimočný vzhľad

Tu ide kvalita s estetikou ruka v ruke.
Rafinované povrchy sú odolné voči poveternostným vplyvom a mechanickým zaťaženiam. Mimoriadne tvrdené povrchy farieb sú odolné proti poškriabaniu a sú odolné proti poveternostným vplyvom. Táto ochrana tiež zabraňuje poškodeniu pri výrobe a počas prepravy. Aj preto si po desaťročia budú udržiavať svoj vzhľad.
Je to vysokokvalitný doplnok k dobre známym a overeným dekoratívnym fóliám, no vzhľadom pripomínajúcim hliníkové okná. VEKA a BRUVO Slovakia stále predstavujú najvyššiu kvalitu s profilmi triedy „A“, a podľa noriem DIN EN 12608 predstavujú preukázateľne vyššiu kvalitu, lepšiu tvrdosť a upevnenie skrutkových spojov.

Raz, dva, tri ... štyri! Vaše posuvné dvere vyrobené na mieru.

VEKA SLIDE ´82 ponúka takmer neobmedzené možnosti kombinácie až štyroch posuvných krídel. Posuvné otváranie krídla je priestorovo úsporné, maximálna šírka celého systému je 6,5 a môže mať výšku až 2,7 m.

Všetky Doplnky

Máte záujem?

Súvisiace realizácie

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.