Sklopno-posuvné dvere

Paralelné posuvno-sklopné kovanie umožňuje posúvanie a sklápanie okien a balkónových dverí z plastu. Počas vetrania (mikroventilácia) v sklopenej polohe držia nožnice krídlo bezpečne otvorené aj pri búrke. Krídlo sa pohybuje vždy paralelne s rámom a nemôže sa skrútiť.

Mám záujem

Kvalita

Bezpečnosť

Stabilná firma

’82 softline

7 komorové profily s 82mm hrúbkou
Najlepšie izolačné vlastnosti a spoľahlivé trojité tesnenia udržiavajú chlad a prievan a tým zabezpečujú pohodlné bývanie
Plast triedy “A” podľa DIN EN 12608 s hrúbkou vonkajšej steny viac ako 3mm

Umelecké dielo, ktoré odoláva času

VEKA Spectral

Jedným z najväčších problémov pri používaní farebných profilov je absorpcia tepla, ktorá spôsobovala ich rozširovanie.
Profily SPECTRAL boli preto navrhnuté tak, aby absorpcia tepla povrchom bola minimalizovaná. Testovaním v laboratórnych ako aj v reálnych podmienkach sa dosiahlo, že povrchy VEKA SPECTRAL sa vyznačujú extrémnou odolnosťou voči vonkajším vplyvom a spĺňajú všetky technické požiadavky na farebné profily.

Viac ako 50 farieb,
ktoré dodávajú vášmu domu výnimočný vzhľad

Tu ide kvalita s estetikou ruka v ruke.
Rafinované povrchy sú odolné voči poveternostným vplyvom a mechanickým zaťaženiam. Mimoriadne tvrdené povrchy farieb sú odolné proti poškriabaniu a sú odolné proti poveternostným vplyvom. Táto ochrana tiež zabraňuje poškodeniu pri výrobe a počas prepravy. Aj preto si po desaťročia budú udržiavať svoj vzhľad.
Je to vysokokvalitný doplnok k dobre známym a overeným dekoratívnym fóliám, no vzhľadom pripomínajúcim hliníkové okná. VEKA a BRUVO Slovakia stále predstavujú najvyššiu kvalitu s profilmi triedy „A“, a podľa noriem DIN EN 12608 predstavujú preukázateľne vyššiu kvalitu, lepšiu tvrdosť a upevnenie skrutkových spojov.

Doplnky

Vyberte si zo širokej ponuky doplnkov!

Všetky Doplnky

Máte záujem?

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.