Otváravé okná

Otvárajú sa na jednu stranu - do vnútra domu. Čistenie je jednoduchá práca. Prevencia proti vlámaniu si vyžaduje mimoriadnu pozornosť, ako aj estetika. Chcete aby boli pánty viditeľné, alebo nie... Máte na výber.

Mám záujem

Kvalita

Bezpečnosť

Stabilná firma

Test

Aj v lete aj v zime Vám môže dobrá izolácia vášho okna vytvoriť príjemnú životnú atmosféru. Môžeme Vám ponúknuť rôzne zasklenia podľa vašich predstáv. Sklo, ktoré zabraňuje nadmernému vykurovaniu, sklo ktoré poskytuje ďalšiu ochranu pred vlámaním, alebo sklo ktoré udržuje decibely vonku... Všetko sa dá urobiť. Voľba je na Vás.

Izolačné dvojsklo

Izolačné dvojsklo sa skladá z dvoch tabúľ skla s hrúbkou 4 až 12mm, so vzduchovou medzerou medzi sklami 6 až 24mm vyplnenou špeciálnym inertným plynom - napr. kryptón, argón. Ug=1,1W/(m2.K) pri vzduchovej medzere 16mm s argónom.

Izolačné trojsklo

Izolačné trojsklo sa skladá z troch tabúľ skla s hrúbkou 4 až 10mm, so vzduchovou medzerou 6 až 24mm vyplnenou inertným plynom. Pri kombinácií 4-18-4-18-4 naplnenej Argónom Ug= 0,5W/(m2.K)

Zvukovoizolačné sklo

Toto sú špeciálne izolačné sklá určené na zníženie prenikania hluku z vonkajšieho prostredia do interiéru. Hluk sa v porovnaní s klasickým izolačným sklom zníži až o 75%

Bezpečnostné sklo

Bezpečné izolačné sklá získame nahradením jednoduchého skla vrstveným sklom, kaleným sklom, drôtosklom alebo použitím bezpečnostnej kovovej mriežky.

Protislnečné sklo

Špeciálna vrstva, ktorou je pokryté protislnečné sklo, znižuje teplo vnikajúce do interiéru. Sklo odráža a pohlcuje teplo, a filtruje svetlo za účelom zníženia odrazov.

Umelecké dielo, ktoré odoláva času

VEKA Spectral

Jedným z najväčších problémov pri používaní farebných profilov je absorpcia tepla, ktorá spôsobovala ich rozširovanie.
Profily SPECTRAL boli preto navrhnuté tak, aby absorpcia tepla povrchom bola minimalizovaná. Testovaním v laboratórnych ako aj v reálnych podmienkach sa dosiahlo, že povrchy VEKA SPECTRAL sa vyznačujú extrémnou odolnosťou voči vonkajším vplyvom a spĺňajú všetky technické požiadavky na farebné profily.

Viac ako 50 farieb,
ktoré dodávajú vášmu domu výnimočný vzhľad

Tu ide kvalita s estetikou ruka v ruke.
Rafinované povrchy sú odolné voči poveternostným vplyvom a mechanickým zaťaženiam. Mimoriadne tvrdené povrchy farieb sú odolné proti poškriabaniu a sú odolné proti poveternostným vplyvom. Táto ochrana tiež zabraňuje poškodeniu pri výrobe a počas prepravy. Aj preto si po desaťročia budú udržiavať svoj vzhľad.
Je to vysokokvalitný doplnok k dobre známym a overeným dekoratívnym fóliám, no vzhľadom pripomínajúcim hliníkové okná. VEKA a BRUVO Slovakia stále predstavujú najvyššiu kvalitu s profilmi triedy „A“, a podľa noriem DIN EN 12608 predstavujú preukázateľne vyššiu kvalitu, lepšiu tvrdosť a upevnenie skrutkových spojov

Doplnky

Vyberte si zo širokej ponuky doplnkov!

Všetky Doplnky

Máte záujem?

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.