Fixné okná

Tieto okná nemajú žiadne pohyblivé časti a preto sú zvyčajne najlacnejšie. Ponúkajú dobrú bezpečnosť a izoláciu. Dajte si však pozor! Vaše okná musia byť prístupné z oboch strán, aby ste ich vedeli vyčistiť.

Mám záujem

Kvalita

Bezpečnosť

Stabilná firma

Správne zasklenie

Aj v lete aj v zime Vám môže dobrá izolácia vášho okna vytvoriť príjemnú atmosféru. Môžeme Vám ponúknuť rôzne zasklenia podľa vašich predstáv. Sklo, ktoré zabraňuje nadmernému vykurovaniu, sklo ktoré poskytuje ďalšiu ochranu pred vlámaním, alebo sklo ktoré udržuje decibely vonku... Všetko sa dá urobiť. Voľba je na Vás.

Izolačné dvojsklo

Izolačné dvojsklo sa skladá z dvoch tabúľ skla s hrúbkou 4 až 12mm, so vzduchovou medzerou medzi sklami 6 až 24mm vyplnenou špeciálnym inertným plynom - napr. kryptón, argón. Ug=1,1W/(m2.K) pri vzduchovej medzere 16mm s argónom.

Izolačné trojsklo

Izolačné trojsklo sa skladá z troch tabúľ skla s hrúbkou 4 až 10mm, so vzduchovou medzerou 6 až 24mm vyplnenou inertným plynom. Pri kombinácií 4-18-4-18-4 naplnenej Argónom Ug= 0,5W/(m2.K)

Zvukovoizolačné sklo

Toto sú špeciálne izolačné sklá určené na zníženie prenikania hluku z vonkajšieho prostredia do interiéru. Hluk sa v porovnaní s klasickým izolačným sklom zníži až o 75%

Bezpečnostné sklo

Bezpečné izolačné sklá získame nahradením jednoduchého skla vrstveným sklom, kaleným sklom, drôtosklom alebo použitím bezpečnostnej kovovej mriežky.

Protislnečné sklo

Špeciálna vrstva, ktorou je pokryté protislnečné sklo, znižuje teplo vnikajúce do interiéru. Sklo odráža a pohlcuje teplo, a filtruje svetlo za účelom zníženia odrazov.

Správny profil

Profily okien a dverí sú rozhodujúce pre izolačnú hodnotu, ich celkový vzhľad a Váš pohľad z Vášho domu. Ponúkame Vám najlepšie riešenie! Plast triedy “A”. Tieto plastové profily sú odolné voči údržbe, odolné voči farebnosti a opotrebovaniu. Okrem toho majú vysokú izolačnú hodnotu z hľadiska zvuku a tepla. Tepelná izolácia a nižšie nákupné náklady sú dvakrát dobrou správou pre vašu peňaženku. A čo to pre nás znamená celkový vzhľad? Existuje veľa možností, ako vo farbe tak aj v spracovaní. Zvolíte si moderné elegantné matné prevedenie, alebo chcete vzhľad dreva, ktorý je ťažké rozlíšiť dokonca aj pre stolárov? Voľba je na Vás!

  • ‘70 softline
  • ’82 softline

‘70 softline

5 komorové profily s 70mm hrúbkou Najlepšia kvalita, plast triedy “A” Vnútorná výstuž z pozinkovanej ocele Mierne zaoblené okraje

Izolačná hodnota

Dobré izolačné vlastnosti a spoľahlivé dvojité tesnenia udržiavajú chlad a prievan, čím zabezpečujú pohodlné bývanie. Izolačná hodnota tohto profilového systému je 1,3W/(m2.K). pri použití vysoko izolačného trojitého zasklenia s Ug=0,4W/(m2.K) dosahujeme maximálnu hodnotu izolácie 0,76W/(m2.K)

’82 softline

7 komorové profily s 82mm hrúbkou Najlepšie izolačné vlastnosti a spoľahlivé trojité tesnenia udržiavajú chlad a prievan a tým zabezpečujú pohodlné bývanie

Umelecké dielo, ktoré odoláva času

VEKA Spectral

Jedným z najväčších problémov pri používaní farebných profilov je absorpcia tepla, ktorá spôsobovala ich rozširovanie.
Profily SPECTRAL boli preto navrhnuté tak, aby absorpcia tepla povrchom bola minimalizovaná. Testovaním v laboratórnych ako aj v reálnych podmienkach sa dosiahlo, že povrchy VEKA SPECTRAL sa vyznačujú extrémnou odolnosťou voči vonkajším vplyvom a spĺňajú všetky technické požiadavky na farebné profily.

Viac ako 50 farieb,
ktoré dodávajú vášmu domu výnimočný vzhľad

Tu ide kvalita s estetikou ruka v ruke.
Rafinované povrchy sú odolné voči poveternostným vplyvom a mechanickým zaťaženiam. Mimoriadne tvrdené povrchy farieb sú odolné proti poškriabaniu a sú odolné proti poveternostným vplyvom. Táto ochrana tiež zabraňuje poškodeniu pri výrobe a počas prepravy. Aj preto si po desaťročia budú udržiavať svoj vzhľad.
Je to vysokokvalitný doplnok k dobre známym a overeným dekoratívnym fóliám, no vzhľadom pripomínajúcim hliníkové okná. VEKA a BRUVO Slovakia stále predstavujú najvyššiu kvalitu s profilmi triedy „A“, a podľa noriem DIN EN 12608 predstavujú preukázateľne vyššiu kvalitu, lepšiu tvrdosť a upevnenie skrutkových spojov

Doplnky

Vyberte si zo širokej ponuky doplnkov!

Všetky Doplnky

Máte záujem?

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.