Vstupné dvere

Tu je estetika veľmi dôležitá. Tieto dvere sú vizitkou Vášho domu. Ak vo vstupnej hale nemáte ďalšie okno, je možné montovať svetlík nad dverami alebo vedľa dverí.
Všetky naše dvere sú štandardne vybavené vnútornou výstužou a zváranými rohmi, ktoré úplne vylučujú zdeformovanie. Tieto dvere sú štandardne vybavené automatickým magnetickým zámkom, ktorý sa uzamkne na troch miestach pomocou dodatočných háčikov.
Bezpečnosť a kvalita nadovšetko.
Pokiaľ ide o vonkajší vzhľad vašich dverí, môžete si vybrať z neuveriteľnej rady dekoračných panelov. Pokiaľ hovoríme o použití madla, aj tu je naša ponuka veľmi rozsiahla a výber je úplne na Vás.

Mám záujem

Kvalita

Bezpečnosť

Stabilná firma

Správny profil

Profily okien a dverí sú rozhodujúce pre izolačnú hodnotu, ich celkový vzhľad a Váš pohľad z Vášho domu. Ponúkame Vám najlepšie riešenie! Plast triedy “A”. Tieto plastové profily sú odolné voči údržbe, odolné voči farebnosti a opotrebovaniu. Okrem toho majú vysokú izolačnú hodnotu z hľadiska zvuku a tepla. Tepelná izolácia a nižšie nákupné náklady sú dvakrát dobrou správou pre vašu peňaženku. A čo to pre nás znamená celkový vzhľad? Existuje veľa možností, ako vo farbe tak aj v spracovaní. Zvolíte si moderné elegantné matné prevedenie, alebo chcete vzhľad dreva, ktorý je ťažké rozlíšiť dokonca aj pre stolárov?

  • ‘70 softline
  • ’82 softline

‘70 softline

5 komorové profily s 70mm hrúbkou Najlepšia kvalita, plast triedy “A” Vnútorná výstuž z pozinkovanej ocele Mierne zaoblené okraje

’82 softline

7 komorové profily s 82mm hrúbkou Najlepšie izolačné vlastnosti a spoľahlivé trojité tesnenia udržiavajú chlad a prievan a tým zabezpečujú pohodlné bývanie Plast triedy “A” podľa DIN EN 12608 s hrúbkou vonkajšej steny viac ako 3mm

Umelecké dielo, ktoré odoláva času

VEKA Spectral

Jedným z najväčších problémov pri používaní farebných profilov je absorpcia tepla, ktorá spôsobovala ich rozširovanie.
Profily SPECTRAL boli preto navrhnuté tak, aby absorpcia tepla povrchom bola minimalizovaná. Testovaním v laboratórnych ako aj v reálnych podmienkach sa dosiahlo, že povrchy VEKA SPECTRAL sa vyznačujú extrémnou odolnosťou voči vonkajším vplyvom a spĺňajú všetky technické požiadavky na farebné profily.

Viac ako 50 farieb,
ktoré dodávajú vášmu domu výnimočný vzhľad

Tu ide kvalita s estetikou ruka v ruke.
Rafinované povrchy sú odolné voči poveternostným vplyvom a mechanickým zaťaženiam. Mimoriadne tvrdené povrchy farieb sú odolné proti poškriabaniu a sú odolné proti poveternostným vplyvom. Táto ochrana tiež zabraňuje poškodeniu pri výrobe a počas prepravy. Aj preto si po desaťročia budú udržiavať svoj vzhľad.
Je to vysokokvalitný doplnok k dobre známym a overeným dekoratívnym fóliám, no vzhľadom pripomínajúcim hliníkové okná. VEKA a BRUVO Slovakia stále predstavujú najvyššiu kvalitu s profilmi triedy „A“, a podľa noriem DIN EN 12608 predstavujú preukázateľne vyššiu kvalitu, lepšiu tvrdosť a upevnenie skrutkových spojov.

Doplnky

Vyberte si zo širokej ponuky doplnkov!

Všetky Doplnky

Máte záujem?

Súvisiace realizácie

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.