Terasové dvere - balkónové dvere

Zvyčajne sa na to používajú dve krídla a konštrukcia bude mierne ľahšia, ale aj v tomto prípade sa pozornosť venuje predovšetkým vylúčeniu deformácie a štandardom RC2N. Čo sa týka ochrany pred vlámaním, tu sa uplatňujú dvere s pevným izolačným panelom v spodnej časti, čo je jednou s možností.

Mám záujem

Kvalita

Bezpečnosť

Stabilná firma

Správny profil

Profily okien a dverí sú rozhodujúce pre izolačnú hodnotu, ich celkový vzhľad a Váš pohľad z Vášho domu. Ponúkame Vám najlepšie riešenie! Plast triedy “A”. Tieto plastové profily sú odolné voči údržbe, odolné voči farebnosti a opotrebovaniu. Okrem toho majú vysokú izolačnú hodnotu z hľadiska zvuku a tepla. Tepelná izolácia a nižšie nákupné náklady sú dvakrát dobrou správou pre vašu peňaženku. A čo to pre nás znamená celkový vzhľad? Existuje veľa možností, ako vo farbe tak aj v spracovaní. Zvolíte si moderné elegantné matné prevedenie, alebo chcete vzhľad dreva, ktorý je ťažké rozlíšiť dokonca aj pre stolárov?

  • ‘70 softline
  • ’82 softline

‘70 softline

5 komorové profily s 70mm hrúbkou Najlepšia kvalita, plast triedy “A” Vnútorná výstuž z pozinkovanej ocele Mierne zaoblené okraje

Izolačná hodnota

Dobré izolačné vlastnosti a spoľahlivé dvojité tesnenia udržiavajú chlad a prievan, čím zabezpečujú pohodlné bývanie. Izolačná hodnota tohto profilového systému je 1,3W/(m2.K). pri použití vysoko izolačného trojitého zasklenia s Ug=0,4W/(m2.K) dosahujeme maximálnu hodnotu izolácie 0,76W/(m2.K)

’82 softline

7 komorové profily s 82mm hrúbkou Najlepšie izolačné vlastnosti a spoľahlivé trojité tesnenia udržiavajú chlad a prievan a tým zabezpečujú pohodlné bývanie Plast triedy “A” podľa DIN EN 12608 s hrúbkou vonkajšej steny viac ako 3mm

Izolačná hodnota

Dobré izolačné vlastnosti a spoľahlivé dvojité tesnenia udržiavajú chlad a prievan, čím zabezpečujú pohodlné bývanie. Atestovaná izolačná hodnota tohto profilového systému je 0,92W/(m2.K), pri použití vysoko izolačného trojitého zasklenia s Ug=0,4W/(m2.K) dosahujeme maximálnu hodnotu izolácie 0,64W/(m2.K)

Umelecké dielo, ktoré odoláva času

VEKA Spectral

Jedným z najväčších problémov pri používaní farebných profilov je absorpcia tepla, ktorá spôsobovala ich rozširovanie.
Profily SPECTRAL boli preto navrhnuté tak, aby absorpcia tepla povrchom bola minimalizovaná. Testovaním v laboratórnych ako aj v reálnych podmienkach sa dosiahlo, že povrchy VEKA SPECTRAL sa vyznačujú extrémnou odolnosťou voči vonkajším vplyvom a spĺňajú všetky technické požiadavky na farebné profily.

Viac ako 50 farieb,
ktoré dodávajú vášmu domu výnimočný vzhľad

Tu ide kvalita s estetikou ruka v ruke.
Rafinované povrchy sú odolné voči poveternostným vplyvom a mechanickým zaťaženiam. Mimoriadne tvrdené povrchy farieb sú odolné proti poškriabaniu a sú odolné proti poveternostným vplyvom. Táto ochrana tiež zabraňuje poškodeniu pri výrobe a počas prepravy. Aj preto si po desaťročia budú udržiavať svoj vzhľad.
Je to vysokokvalitný doplnok k dobre známym a overeným dekoratívnym fóliám, no vzhľadom pripomínajúcim hliníkové okná. VEKA a BRUVO Slovakia stále predstavujú najvyššiu kvalitu s profilmi triedy „A“, a podľa noriem DIN EN 12608 predstavujú preukázateľne vyššiu kvalitu, lepšiu tvrdosť a upevnenie skrutkových spojov.

Doplnky

Vyberte si zo širokej ponuky doplnkov!

Všetky Doplnky

Máte záujem?

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.