Máme more možností, ale voľba je na Vás...

Vyberte si zo širokej ponuky doplnkov!

Bezpečnostné kovanie

Vo firme BRUVO Slovakia je bezpečnostné kovanie štandardom. Každému klientovi ponúkame RC2N zabezpečenie proti vlámaniu. Naše dvere sú vybavené magnetickým zámkom, ktorý sa uzatvára na troch bodoch a kde sú tri háčiky zabezpečené ako dodatočná bezpečnosť oceľovej výstuže. Zlodeji sa cez to nikdy nedostanú.

Dekoratívne rámy

Dekoratívne rámy dokážu perfektne prispôsobiť vaše okná domu s klasickým charakterom a ľahko sa môžu použiť na renováciu.

Vnútorné a vonkajšie parapety

Tu ponúkame široký sortiment výrobkov z prírodného kameňa, ako aj z hliníka alebo plastu. Môžeme ich laminovať v rovnakej farbe ako okno, aby sme vytvorili pútavé spojenie.

Otvoriť vaše dvere bez kľúča?

To môžete docieliť troma spôsobmi: Bioreader prečíta odtlačok Vášho prsta. Touchpad s klasickou klávesnicou. Bluetouch BLUETOOTH - dvere sa otvárajú pomocou Vášho mobilného telefónu.

Madlá

Výplň povrchu dverí môže byť z obyčajného izolačného panelu, či už dokončeného alebo nedokončeného lamelami, k vytvoreniu panelu s vitrážnym sklom. Tu je vaša vôľa rozhodujúca a samozrejme vaša peňaženka. Tieo panely môžu mať rovnakú farebnú verziu ako zvolený profil dverí.

Skryté pánty a kľučky

Skryté pánty zdôrazňujú líniu vášho okna. Tento efekt je umocnený použitím skrytých kľučiek.

Dverné výplne

Vyberte si z kvalitných dverných výplní

Máte záujem?

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.