Bruvo News

Bioreader, touchpad alebo bluetouch... voľba je na Vás
13. marca 2019

Bioreader, touchpad alebo bluetouch... voľba je na Vás

Sezam otvor sa!

Vyzerá to ako čarovný trik, ale otvoriť Vaše dvere bez kľúča je možné. BRUVO Slovakia Vám teraz ponúka teraz tri možnosti.

BIOREADER

Toto zariadenie číta Váš odtlačok prsta. Elegantný a nenápadný hliníkový kryt je vhodný pre všetky dvere. Vstavaný BIOREADER neobsahuje žiadne pohyblivé časti, takže opotrebovanie je minimálne a kľúč nepotrebujete. Táto jednotka môže aktivovať iné zariadenie ako napríklad alarm alebo garážové dvere. BIOREADER môže byť namontovaný na krídlo dverí, na stenu v samostatnom držiaku alebo v špeciálnom boxe.

TOUCHPAD

Je klasická klávesnica s kódom. Skladá sa z dvoch častí. Klávesnica je z vonka viditeľná  a riadiaca jednotka je uložená v chránenom priestore. Komunikácia medzi týmito dvoma jednotkami sa uskutočňuje pomocou 256-bitového číselného kódu.

Bluetouch BLUETOOTH

Je kompaktné zariadenie s veľmi estetickým dizajnom, s ktorým sa dvere otvárajú, vo vzdialenosti maximálne 2m, pomocou mobilného telefónu. Bluetouch BLUETOOTH má dva relé výstupy, ktoré  okrem otvorenia dverí môžu ovládať aj alarm alebo garážové dvere.

Vic
Prihlásenie na odber
Bruvo News
Ďalšie články

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.